Břidlicový lom
Czech English Polish German

O společnosti CERNIN s.r.o.

   Od 2. poloviny 90 let vyrábíme v moravskoslezském kraji vertikální krmné míchací vozy a míchací systémy moderní koncepce pro malé i velké chovatele skotu, kompostárny a bioplynové elektrárny.vertikální krmný vůz

   Mnohaleté zkušenosti umožňují konstruovat vertikální  krmné  míchací vozy s velkou spolehlivostí, dokonalou přípravou směsné krmné dávky a dlouhou životností. I ve větších chovech dochází k obnově těchto vozů mnohdy až po 10 letech. Ze strany zákazníků je také ceněný dostupný, levný a rychlý servis domácího výrobce. 

   Vozy mají masivní a odolnou konstrukci a při jejich výrobě se používají velmi kvalitní materiály včetně nerezových ocelí.

   V řadě případů se vozy upravují podle konkrétních podmínek a rozšiřuje se jejich funkce např. o možnost zastýlání až do vzdálenosti 20 m, nebo vlastního nakládání hydraulickou rukou, nebo frézou.

   

dezintegrátor pro BPS

  Vozy mohou být dodávány od nejjednoduššího provedení bez váhy a dopravníku až po úplné vybavení vyskladňovacím hřeblovým dopravníkem z nerezové oceli a palubní hydraulikou ( tzn. multiplikátor, hydrogenerátor, nádrž, filtr, ovladač a rozvaděč ), která umožňuje nezávislost vozu na hydraulice traktoru, která nebývá zejména u starších typů v dobré kondici.

   Volitelným příslušenstvím může být také hydraulické ovládání protinožů, nebo elektronické ovládání všech funkcí, nebo nově i možnost doplnění vakovacího zařízení, které umožńuje vlastní výrobu vaků s kukuřičnou siláží.

   Vyráběné velikosti se dnes pohybují od  4 do 60 m3  , přičemž ty větší velikosti nachází uplatnění zejména v bioplynových stanicích.

   
  J
ednošnekové verze vozů se vyrábí do vel. 18 m3 a od 12 m3 je možné dodávat dvoušnekové provedení pro zákazníky, kteří potřebují velký objem v malém prostoru. Míchací vana umožňuje snadné nakládání i velkého množství krmné směsi, aniž by musela být předem upravována.  Vertikálně uspořádaný šnek pro míchání krmiva všeho druhu je opatřen speciálními šavlovitými noži, které zajišťují rychlé pořezání míchaných komponentů a pomocí manipulace s protinoži lze docílit požadovanou délku krmení.

    

pojízdná nádrž na naftu

  Mezi standartní produkty společnosti se dají počítat už i pojízdné provozní nádrže pro motorovou naftu vel. 5 až 15 tis.l.  Přes vyšší cenu si získaly oblibu pro možnost užívání bez schvalování provozu a uživatelé si  řeší otázku doplňování pohonných hmot v terénu i tzv. neveřejné čerpací stanice pro vlastní potřebu.

   Cisternové návěsy mohou vyrábět s povolenou rychlostí do 80 km/hod.   

  Toto zařízení má certifikát něm. zkušebny TÜV se všemi protokoly a prohlášení o shodě, které jsou platné pro celou EU. Jedná o návěsné vozidlo a není nutné vést územní řízení, ani žádat nějaká povolení. Je možné dodat i nádrž tzv. bez dopravní způsobilosti jako neveřejnou čerpací stanici.

Phone Email Kontakt na Skype Prezentace na Facebooku Twitter presentation

Telefon: [+123] 123 123 123
Email: support@upgates.com